User Info
Welcome, Guest. Please login or register.
February 24, 2018, 11:37:33 AM

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
News Box

Key Stats
3971 Posts in 382 Topics by 54018 Members
Latest Member: PrioniaUnence
Home Help Search Login Register
Rascia Forums  |  Living History  |  Odeca  |  Cipele! « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 [5] Print
Author Topic: Cipele!  (Read 19112 times)
Igor Cosic
Newbie
*

View Profile
« Reply #60 on: May 23, 2010, 10:25:37 PM »

Ja, 184, bas sam se prekjuce merio. A inace sam godinama ziveo u neznanju, mislim nisam znao koliko sam visok.

Svacim smo ugnjetavani, ali ne i potisteni; zbunjivani, ali ne ocajni; Progonjeni, ali nismo ostavljeni;  oboreni, ali ne pogubljeni; Svagda noseci na tijelu umiranje Gospoda Isusa, da se i zivot Isusov na tijelu nasem pokaze. (2.Kor 5,8-11)
Niko bitan
Newbie
*

View Profile
« Reply #61 on: May 23, 2010, 10:34:50 PM »

Ja, 184, bas sam se prekjuce merio. A inace sam godinama ziveo u neznanju, mislim nisam znao koliko sam visok.
isto smo visoki, samo sto ti nosis 46, a ja 42??  Shocked Shocked
Igor Cosic
Newbie
*

View Profile
« Reply #62 on: May 24, 2010, 07:16:12 AM »

isto smo visoki, samo sto ti nosis 46, a ja 42??  Shocked Shocked
Imam, da izvines, golemo stopalo, sta da ti kazem. Stalno su me zadirkivali zbog toga..  Undecided

Svacim smo ugnjetavani, ali ne i potisteni; zbunjivani, ali ne ocajni; Progonjeni, ali nismo ostavljeni;  oboreni, ali ne pogubljeni; Svagda noseci na tijelu umiranje Gospoda Isusa, da se i zivot Isusov na tijelu nasem pokaze. (2.Kor 5,8-11)
Vladimir Rodic
Newbie
*

View Profile
« Reply #63 on: June 18, 2010, 01:12:06 PM »

Zapalo mi podosta ovčije kože , milimetar i dva ... A imam i deblje oko 2,5 možda 3 ali je neke svetlo crvene na braon ljubičastu (a sam ga i opisao .. ) pa neznam kako bi to skinuo ili prefarbao ...

Nego jel odgovara ovčja ?
Djordje Pavlovic
El Campeador
Administrator
Newbie

View Profile
« Reply #64 on: June 18, 2010, 04:15:46 PM »

Tesko da ces moci skinuti farbu, jer cesto posle farbanja lakiraju u fabrici...i da uspes nekako, nebi lepo ispalo...ovo svetlo crveno na braon slikaju pa da vidimo da li moze...
Vladimir Rodic
Newbie
*

View Profile
« Reply #65 on: June 18, 2010, 07:57:08 PM »

Tanja koža nije farbana , prirodne je boje .. Ova deblja je sa neke jakne i tako je nekako šugavo ofarbana .. Okačiću slike kasnije , u ovoj poruci .. sad sam rikno a i ona naša nesreća Vidić treba golmana u dupe da ljubi Cheesy skratili mi život godinu dana  Tongue
Igor Cosic
Newbie
*

View Profile
« Reply #66 on: August 20, 2010, 09:07:43 PM »

Ljudi, nasao sam medonosni izvor dobre i kvaliitetne koze. Ne znam ko je platio glavom da bi se dobila onakva koza, ali da li je mnogo dati 17eu za metar kvadratni?!!! (oko 4-5mm debljina, ima i finije, ima i grublje..)

Miloš Nešović
Clanovi Druzine
Newbie
*

View Profile
« Reply #67 on: August 21, 2010, 02:51:27 PM »

Đole?

Igor Cosic
Newbie
*

View Profile
« Reply #68 on: August 21, 2010, 06:35:54 PM »

Eee?

Djordje Pavlovic
El Campeador
Administrator
Newbie

View Profile
« Reply #69 on: August 22, 2010, 02:27:47 PM »

Morao bih videti tu kozu, pogledati da li je biljno stavljena, kako je obradjena, i koliko je teska, tj da li je sabijena, tj gusca, a samim tim i teza, ili laksa, jer se deblja koza prodaje na kilo, pa ne znam tu koliko je 1m2
Oprosti na kratkom i kasnom odgovoru, nisam bio pri kompjuteru poslednjih par dana
Igor Cosic
Newbie
*

View Profile
« Reply #70 on: October 06, 2010, 01:29:22 PM »

Opet ja...Ljudi, tako bih pravio te cipele, cizme, ali ona koza mi je za sada nedostupna..Sta mislite o eko-kozi..?  Undecided

Djordje Pavlovic
El Campeador
Administrator
Newbie

View Profile
« Reply #71 on: October 06, 2010, 01:54:52 PM »

Paaa znas kako, i da nije neprecizno, nije dovoljno jako za cipele... Undecided
Pages: 1 ... 3 4 [5] Print 
« previous next »
Jump to: